loader gif

HLA 2024

V sobotu 2.3.2024 proběhly posladní dva zápasy 21. ročníku HLA.
Nejprve se o třetí místo utkal tým HC Lomnice nad Lužnicí s týmem HC Oceláři Libnič. Hned o d první třetiny bylo vidět, že Lomničtí mají větší hlad po trofeji a první třetinou (4:0) zápas rozhodli. V závěrečné třetině došlo pouze ke korekci výsledku na 5:1.

Poté nastoupily na led týmy HC Hluboká a HC KValit. V prvním zápase ve čtvrtek zvítězili Hlubočtí tesným výsledkem 2:1. Od začátku zápasu byly vidět krásné akce na obou stranách a gólmani se nenudili. A na ledě to hezky jiskřilo – což je vidět na počtu vyloučených. Skóre otevřel kapitám Hlubockých Honza Louženský necelou minutu před první přestávkou.
Ve druhé třetině se po vyrovnání Hlubočtí dvakrát trefili a začalo to vypadat, že bude jasno, ale hráči Kvalitu ještě přidali a snížili na rozdíl jediného gólu.
Ve třetí třetině bylo vidět spoustu osobních soubojů a šancí na obou stranách. Nicméně další gól už nepadl a tak Hlubočtí po vítězství 3:2 slavili titul